קצת עלי…

קוראים לי מוני, התחלתי לנגן ולכתוב שירים בערך בגיל 13 בהתחלה למגירה ולאחר מכן ללהקות הילדות בהם הייתי חבר ולהצגות וארועים של בית הספר וזאת למעשה הסיבה שיש לי 12 שנות לימוד כי הייתי מה שהמורים נהגו לכנות "תלמיד בעייתי אך לשמחתי המחנך של הכיתה (יעקב עופר האהוב) נלחם שלא יעיפו אותי מבית הספר.

בערך בגיל 16 התחברתי לכמה חברים מבית הספר והקמנו את הלהקה הראשונה וההתמחות שלנו היתה להפעיל כמה שיותר דיסטורשן (אפקט המדמה מסור) עם כמה שיותק דיליי (אפקט המחזיר את הצליל המנוגן שוב ושוב) בשביל לעשות כמה שיותר רעש עם כמה שפחות ידע מוסיקלי.

במהלך הצבא ועד גיל 22 הייתי חבר בלהקת רוק "החפוז המכני" ולאחר מכן כשהזמינו אותנו להוציא שיר שלנו באוסף של להקות רוק מהצפון (בשנת 1992) החלפנו את השם למיקי-רוק ותרמנו את השיר "הארץ המובטחת" וקצת לאחר מכן הגעתי לגואה בפעם הראשונה ונחשפתי למוסיקה אלקטרונית שהיתה לי דבר חדש, מרענן ומרגש מבחינה מוסיקלית ועצם העובדה שאפשר להעביר סיפור שלם דרך צלילים ואפקטים ולא דרך זמר שצורח רוק-אנד-רול גרמה לי להניח את הגיטרה ולא לנגן במשך כמעט 20 שנה עד שהתגלגלתי במקרה למעגל של מייסד תנועת המעגלים בארץ שמעון לה טהור ושם הלב נפתח והידיים ביקשו לאחוז שוב בגיטרה.

לאחר מספר שנים במעגלי השירה בארץ עם ביתי עדן שהובילה את המעגל  ואני הייתי נגן הליווי שלה קיבלתי את האומץ ונענתי לקול הפנימי להוביל מעגלים לבד ואז החלו שירי "מנגינת הדרך" להדהד בי ובקשו לצאת לעולם.

כבר כמעט 3 שנים שאני עובד על הפרוייקט "מנגינת הדרך" שכולל שירים שנכתבו ברוח המעגל והופקו מוסיקלית ע"י ראובן חיון מתוך כוונה להנגיש את השירים לכלל המאזינים ולא רק לחובבי שירת המעגל.

דברו איתי

מוזמנים ליצור איתי קשר לגבי הופעות של "מנגינת הדרך" ומעגלי שירה (ניגון והובלה) או לגבי כל דבר אחר שבא…

    מוזמנים לשתף